20220318_090527

„Hałas szkodzi, cisza łagodzi” – wręczenie nagród

W ostatnim tygodniu zwycięzcy międzyszkolnego konkursu „Hałas szkodzi, cisza łagodzi” otrzymali zasłużone nagrody ! Ich uroczyste wręczenie odbyło się w dwóch placówkach – Szkole Podstawowej nr 16 oraz Szkole Podstawowej nr 31. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Ewa Furmańska, drugie miejsce należało do Wiktorii Głodowskiej, trzecie zaś do Jana Olesińskiego. Przyznano również dwa wyróżnienia dla Aleksandry Appy oraz Pauliny Jasionowskiej. Nagrodami w konkursie był tablet, e-book, słuchawki oraz gry planszowe. Zwycięzcy zaproponowali najwięcej ciekawych pomysłów na redukcję hałasu w szkole, które zobrazowali pod postacią plakatu, folderu czy prezentacji multimedialnej. Fundatorami nagród w konkursie byli: Urząd Miasta Gdyni, Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 16 oraz Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 31.

To nie ostatni konkurs z nagrodami. Przypominamy, że nadal czekamy (do 8 IV 2022) na prace w ramach międzyszkolnego konkursu „Zielony zakątek”.

Możliwość komentowania została wyłączona.