1d

Międzyszkolny konkurs biologiczno-chemiczny pt. „Ogród wiedzy”

23 kwietnia o godzinie 12:00 w naszej szkole odbył się finał konkursu „Ogród wiedzy”.

Do konkursu zgłosiło się siedem szkół: SP nr 29,  SP nr 31,  SP nr 34,  SP nr 37,  SP nr 40,  SP nr 51 oraz SP nr 16 a te były reprezentowane przez uczniów, którzy w eliminacjach uzyskali najwyższe wyniki.

„Ogród wiedzy” składał się z trzech etapów w czasie których, uczestnicy zmagali się z pytaniami z dziedziny biologii oraz chemii. W trzecim, ostatnim etapie uczniowie mieli za zadanie wykonać doświadczenie oraz odpowiedzieć na pytania z nim związane.

Niezmiernie miło nam ogłosić, że pierwsze miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 16, drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr 34 zaś trzecie miejsce Szkoła Podstawowa nr 37.

Konkurs uświetnił występ szkolnego chóru pod kierunkiem pani Kingi Ryś oraz pokaz doświadczenia, który przeprowadził Krzysztof, uczeń klasy 8. Sponsorami nagród byli Urząd Miasta Gdyni oraz Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 16. Partnerami konkursu zostali Nadleśnictwo Gdańsk oraz Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku.

Organizatorkami konkursu są Katarzyna Roeske oraz Aleksandra Orlikowska.

Możliwość komentowania została wyłączona.