1

Zielony Zakątek – nagrodzone prace

Z radością załączamy zdjęcia prac, nagrodzonych w konkursie „Zielony zakątek”. Nagrodzone prace wyróżniała jakość wykonania oraz dobór materiałów. Jury zwracało szczególną uwagę na opis zastosowanych elementów oraz pomysłowość ich wykonania. Według Zwycięzców, „klasa pod chmurką” powinna składać się z siedzisk skupionych wokół nauczyciela, jednak nie powinny one w żaden sposób przypominać standardowych ławek i krzeseł – siedzisko z kawałka drewna, muszli – to jest to ! „Klasa pod chmurką” to przede wszystkim przestrzeń otoczona zielenią, która znalazła się w każdej z prac a nawet warzywnik, gdzie uczniowie mogą hodować własne marchewki czy ogórki. Na makietach pojawia się również woda – staw, strumyk, nawet morze. Obok miejsca do nauki znajdował się często plac zabaw pod postacią siłowni, miejsca do gry w szachy czy karuzeli. Nagrodzone prace można oglądać na wystawie przy bibliotece szkolnej.

Możliwość komentowania została wyłączona.