hałasszkodziciszałagodzi

Znamy już zwycięzców konkursu „Hałas szkodzi, cisza łagodzi” !

Znamy już zwycięzców konkursu „Hałas szkodzi, cisza łagodzi” ! W konkursie wzięły udział trzy szkoły podstawowe, które łącznie zgłosiły piętnaście prac: trzynaście plakatów oraz dwie prezentacje multimedialne. Jury konkursu wybrało pięć najciekawszych i jednocześnie najładniejszych prac. Gratulujemy uczestnikom pomysłów wśród których znalazły się między innymi: miejsca wyciszenia, panele wygłuszające, dzwonki obwieszczające nadejście przerwy w sposób świetlny a nie dźwiękowy, przerwy międzylekcyjne spędzane na podwórku, tzw. przerwy filmowe, strefa jogi. Nagrody, których sponsorami są Urząd Miasta Gdyni, Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 16 oraz Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 31 zostaną wręczone laureatom w styczniu. Dokładny termin zostanie podany po przerwie świątecznej. Wszystkie nadesłane prace konkursowe zostaną opublikowane na stronie www i Facebooku organizatorów konkursu w przyszłym tygodniu.
Gratulujemy uczestnikom pomysłów !

Możliwość komentowania została wyłączona.