kisielewski228796

Podaruj swój 1% Kacprowi

Cześć! Mam na imię Kacper i mam 18 lat. Od urodzenia choruję na rzadką genetyczną chorobę Zespół Ehlersa -Danlosa. Jest to choroba tkanki łącznej, nieuleczalna i postępująca.

W jej przebiegu doznaję nawykowych zwichnięć, złamań, skręceń oraz dyslokacji stawowych, nawet wykonując zwykłe, codzienne czynności. Zwyrodnienia stawów postępują u mnie bardzo szybko. Choroba powoduje przewlekły ból, z którym zmagam się od wielu lat. Jeden z ostatnich urazów był na tyle poważny, że musiałem przejść operację rekonstrukcji więzadeł i naprawy łąkotki oraz innych powstałych uszkodzeń.

Jedynym sposobem, abym mógł funkcjonować normalnie jest nieustanna, kosztowna rehabilitacja i specjalistyczne zaopatrzenie ortopedyczne. To daje nadzieje na zachowanie jak najdłuższej sprawności ruchowej. Przez wiele lat moi rodzice radzili sobie z moją rehabilitacją i leczeniem sami, kosztem wyrzeczeń i pożyczek. Teraz potrzebujemy wsparcia. Zwracam się z prośbą właśnie do Ciebie o przekazanie 1% z rocznego rozliczenia lub darowizny na moje subkonto na dalszą rehabilitację i leczenie…

Będę wdzięczny za każde wsparcie!

 

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

 

nr KRS 0000270809

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Kisielewski, 8796 pomożecie mi Państwo pokryć wysokie koszty rehabilitacji i leczenia.

 

Możliwość komentowania została wyłączona.