psychology-2146166_1920

BEZPŁATNA POMOC PSYCHOLOGICZNA

Od 1 czerwca br. psychologowie, psychoterapeuci i terapeuci środowiskowi będą przyjmować młodych pacjentów, wymagających wsparcia psychologicznego w Szpitalu św. Wincentego a Paulo w Gdyni przy ul. Wójta Radtkego 1. W tym celu zadedykowano młodym osobom specjalnie przygotowane pomieszczenia Poradni psychologicznej dla dzieci i młodzieży, w którym przyjmować będą nasi specjaliści. Opieką w tym miejscu zostaną otoczone dzieci i młodzież szkolna oraz młodzież do 18 lat lub w przypadku osoby uczącej się do ukończenia 21. Poradnia znajduje się w Szpitalu św. Wincentego a Paulo w Gdyni przy ul. Wójta Radtkego 1 (wejście od Placu Kaszubskiego) i jest czynna od poniedziałku do piątku.

Koordynatorem Poradni jest psychoterapeuta Karina Drewczyńska.

Rejestracja: tel.: (58) 72 60 860 (od 1 czerwca br.)

Możliwość komentowania została wyłączona.