teddy-3404241_640

Dołącz do grona dobrych i wrażliwych ludzi

Dołącz do grona dobrych i wrażliwych ludzi

Od sześciu lat w listopadzie Fundacja Mam Marzenie organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych. Okazją do przeprowadzenia zbiórki jest obchodzony 25 listopada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia.

Odpowiadając na apel Fundacji zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w tę zbiórkę. Na upominki dla chorych dzieci czekamy do 15go listopada w świetlicy szkolnej. Można przynieść także naklejki z „Biedronki” – uzbierane wspólnie kompletne zestawy wymienimy na Słodziaki, które pomogą podopiecznym Fundacji przetrwać trudny czas walki z chorobą.

Włączmy się hojnie w tę akcję. 😊

 

Możliwość komentowania została wyłączona.