cat-706082_640

Dzień Kota

Międzynarodowy DZIEŃ KOTA i…legwana?
Zbiórka z tej okazji udała się wyśmienicie. Zebraliśmy mnóstwo prezentów dla podopiecznych schroniska „Ciapkowo”. Zbiórkę koordynował Samorząd Szkolny na czele z p. Prokopiuk i p. Polańską. Dary zostały dowiezione przez p. Cedrowską. Dziękujemy
Klasa 4d wykonała eko-pojemnik na długopisy w kształcie kota. Zapraszamy do podziwiania!
Z kolei Klasa 3d (wych. p.E.Nowak)Dzień Kota świętowała już przed feriami odwiedzając Hotel dla Kotów w Gdyni Demptowie. Dzieci miały okazję nie tylko poznać bliżej życie kotów ale również legwana. Legwan trafił tam w zeszłym roku gdy został porzucony przez swoich właścicieli w Gdańsku. Tutaj odnalazł swoje tymczasowe schronienie i wspaniałą opiekę. Dziękujemy za możliwość zobaczenia tego cudownego miejsca Pani Sabinie Skaza o ogromnym sercu i miłości do zwierząt!