1328x560

Europejski Tydzień Kodowania 2022

Nasza Szkoła dołączyła do wydarzenia i na lekcjach informatyki zajęcia zamieniły się w Robotykę i naukę kodowania. 

Link do wydarzenia: 

https://codeweek.eu/view/450227/zabawy-z-kodowaniem

#LaboratoriaPrzyszłości

#LaboratoriaPrzyszłosci

#CMI

#Photon

#LegoSpike

#Lenovo

EU Code Week (Europejski Tydzień Kodowania) jest inicjatywą wspierającą rozwijanie umiejętności cyfrowych wśród uczniów i nauczycieli, w tym – promującą programowanie. W bieżącym roku odbywa się 10. edycja tego wydarzenia w dniach od 8 do 23 października 2022 r.

W ramach EU Code Week europejskie państwa biorą udział w rywalizacji, której celem jest zorganizowanie jak największej liczby wydarzeń promujących rozwój umiejętności cyfrowych, w tym w szczególności związanych z kodowaniem i programowaniem. To również doskonała okazja do poznania gier logicznych, grafiki komputerowej czy elementów robotyki.

Możliwość komentowania została wyłączona.