347278437_1450614235690826_5121621935571466809_n

Igrzyska Dzieci w Piłce nożnej

Nasza przygoda w Igrzyskach Dzieci w Piłce nożnej rocznik 2010 zakończyła się na V miejscu! 16 maja odbył się turniej w Gniewinie, gdzie 6 najlepszych drużyn z województwa walczyło o miano najlepszej. Niestety dwa mecze grupowe przegraliśmy minimalnie: 1-2 z Kwidzynem oraz 2-3 z Człuchowem. Na koniec w walce o V miejsce wygraliśmy z Gdańskiem 8-2.

Jestem dumny z chłopców, ponieważ jako zlepek chłopaków z różnych klas, klubów macierzystych i przede wszystkim roczników graliśmy jak równy z równym z rywalami z klas sportowych którzy trenują ze sobą codziennie od 4 klasy i są najlepsi w swoich regionach. Dziękuję serdecznie wszystkim za wsparcie, Dyrekcji, Radzie Rodziców. Gratuluję tak wspaniałych zawodników Trenerom w klubach macierzystych oraz rodzicom. – Trener Jarek

Droga do mistrzostw Wojewódzkich była długa.
Najpierw 13 kwietnia wygraliśmy eliminacje rejonowe, które odbyły się na boisku SP 31 w Cisowej.
Wyniki meczów:

  • 5:1 z SP 31
  • 4:0 z SP 29
  • 7:2 z Sp 17

Następnie przystąpiliśmy do rywalizacji w Mistrzostwach Gdyni, które odbyły się 9 maja na obiektach GCS w Gdyni. Mierzyliśmy się z 4 najlepszymi szkołami w Gdyni. 3 mecze wygraliśmy, jeden nieznacznie przegraliśmy i zajmując drugie miejsce awansowaliśmy dalej.

Półfinały Wojewódzkie odbyły się również na obiektach GCS, 11 maja. Pokonaliśmy zespoły z Gdyni, Sopotu oraz z Pelplina i z kompletem punktów zajęliśmy 1 miejsce awansując bezpośrednio do mistrzostw.

Sklad:
Bartosz Piotrowski
Borys Kankowski
Filip Konhke
Kacper Mędrzycki
Norbert Derwiński
Paweł Dąbek
Maciej Jankowski
Kornel Kowalczyk
Wojciech Bocian
Marcel Kukawka
Jarosław Rogożeński – Trener

Możliwość komentowania została wyłączona.