23658362_131080860908136_888455706794465719_n

„Jestem bezpieczny. Pomagam innym” -zajęcia

W ramach autorskiego program Kingi Ryś i Violetty Śramy👩‍🏫 „Jestem bezpieczny. Pomagam innym” w klasach 2a, 2b i 3c odbyły się zajęcia pokazowo -teoretyczne „Bezpieczni na drodze”🚗. Podczas zajęć uczniowie między innymi dowiedzieli się na czym polega praca Policjanta i Strażnika Miejskiego👩‍✈️👨‍✈️. Wiedzą już teraz jak bezpiecznie poruszać się w ruchu drogowym. W trakcie zabawy kierowały ruchem drogowym przy użyciu mini sygnalizacji świetlnej i znaków drogowych🚦. Dowiedziały się jak ważne są odblaski, potrenowały pozycję żółwia. Miały możliwość poznania narzędzi pracy policjanta. Na koniec zajęć wszystkie dzieci wzorowo zdały test „Jestem bezpieczny na drodze”. Po tych zajęciach uczniowie na pewno czują się pewnie i bezpiecznie.💪
Dziękujmy serż.szt. Danielowi Fil, sierż. szt. Michałowi Daniek oraz mł. insp. Iwonie Pol, strażnik Annie Schultka za przybliżenie dzieciom bezpiecznych zachowań.

 

Możliwość komentowania została wyłączona.