Clipboard02

„Kasztanobranie” w SP 16

Wszystkich uczniów i rodziców zachęcamy do włączenia się w akcję „KASZTANOBRANIE”🌰, która trwać będzie przez cały październik. Zamiast nudzić się przed telewizorem lub spędzać czas przed komputerem wybierzcie się ze swoimi najbliższymi na spacer i zbierajcie kasztany, a następnie wysuszone przynieście do biblioteki szkolnej. Zostaną one sprzedane do firmy farmaceutycznej🚑, która wyprodukuje z nich różnego rodzaju maści, a naszej szkole przekaże środki finansowe. Zarobione w ten sposób pieniądze szkoła będzie mogła przeznaczyć na dowolny cel. Musimy zebrać co najmniej 750 kg, ale jeśli zmobilizujemy się wszyscy, to na pewno nam się uda! Uwaga – kasztany nie mogą być mokre. (Dziękujemy ks. Michałowi – koordynatorowi akcji)

 

Możliwość komentowania została wyłączona.