video-conference-5167472_1920

Komunikat Dyrekcji

Szanowni Państwo!

Decyzją Prezesa Rady Ministrów od poniedziałku 26 października 2020r. do 8 listopada 2020r. uczniowie klas IV-VIII przechodzą na tryb nauczania zdalnego.

Uczniowie klas 0-3 pracować będą w trybie stacjonarnym, zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć. Świetlica będzie pracowała bez zmian. Obiady będą wydawane uczniom kl.0-3.

Uczniowie klas 4-8 uczyć się będą w trybie zdalnym – lekcje odbywać się będą w aplikacji Microsoft Teams.
Obowiązywać będzie dotychczasowy plan zajęć – połączenia nawiązywane będą o stałej porze – zgodnie   z tradycyjnym planem dzwonków. Czas trwania zajęć od 30 do 45 minut.

Na stronie internetowej szkoły w zakładce – nauczanie zdalne – będzie informacja o nieobecnych nauczycielach. Hasło do zakładki otrzymają Państwo przez e-dziennik i poprzez wychowawców.

Dalsze informacje będziemy przekazywać na bieżąco.

Dyrektor SP 16