teddy-3405768_640

Konkurs z okazji Dnia Pluszowego Misia

Uwaga! Konkurs dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

Zaprojektuj i zrób misia lub napisz opowiadanie, którego bohaterem jest MIŚ.

Mały, duży, bury, kolorowy milutki, poważny, z kokardką czy w kubraczku… Każdy kto posiada bądź posiadał własnego, ulubionego misia z pewnością weźmie udział w konkursie.

Misie wykonane przez Uczestników lub opowiadania o tym dziecięcym bohaterze prosimy składać w sali nr 5 u Pani Danuty Derheld do dnia 24 listopada 2019 roku.

Znakomite nagrody czekają!

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 25 listopada – prace zostaną wystawione na dolnym korytarzu. Postaramy się zapewnić Misiom dobre, bezpieczne warunki 🙂

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 0 – VIII

WYSTAWA MISIÓW
Jeżeli uważasz że konkurs nie jest dla Ciebie, możesz się włączyć w akcje w inny sposób aby świętować wspólnie z nami Dzień Pluszowego Misia… Na pewno macie w domu misie … małe, duże, ogromne, stare, nowe, oryginalne. Możecie je zaprezentować podczas wystawy misiów która odbędzie się 25 listopada. Misie na wystawę można przynosić do sali nr 5 od 15 do 24 listopada do Pani Danuty Derheld. Liczymy na Was!