WhatsApp Image 2023-06-29 at 08.43.08 (5)

Laboratoria Przyszłości – czerwiec 2023

Czerwiec upłynął pod znakiem korzystania prawie z wszystkich dobroci Laboratoria Przyszłości. Korzystaliśmy z Google VR, by przenieść się w niemożliwe miejsca i zobaczyć je z bliska. Programowaliśmy Roboty Photon na wysokim poziomie. Tworzyliśmy piękne dzieła w drukarce 3D lub za pomocą długopisów między innymi na Dzień Ojca. Wykorzystaliśmy aparaty cyfrowe do tworzenia zdjęć wyróżnionych uczniów oraz fotorelacje z naszej pięknej, wyremontowanej szkoły. Ten rok szkolny upłynął pod znakiem nowoczesnych technologii. Uczniowie już nie mogą doczekać się września, by dalej moc korzystać z Laboratoriów Przyszłości.


#laboratoriaprzyszlosci
#laboratoriaprzyszłości
#photon
#googlevr
#flashforge
#3dbanach
#sonyej

 

Możliwość komentowania została wyłączona.