WhatsApp Image 2023-04-27 at 09.38.59

Laboratoria Przyszłości – kwiecień 2023

Jednym z elementów prowadzonych przez nauczycieli naszej szkoły są zestawy LEGO® Education SPIKE™. Czym jest to nowoczesne narzędzie dydaktyczne i w jaki sposób wspiera rozwój w kierunkach STEAM? Na to pytanie odpowiadamy poniżej.

Czym jest LEGO® Education SPIKE™?
LEGO® Education SPIKE™ to zestawy do nauki kodowania i programowania przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych. To również idealne zestawy startowe do nauki robotyki, które dają nieograniczone możliwości kreatywnego projektowania i konstruowania.

Rozwiązanie składa się z kolorowych klocków LEGO®, programowalnego elementu HUB z kilkoma portami, języka programowania Scratch oraz modułów do nauki STEAM.

#LaboratoriaPrzyszłości
#LaboratoriaPrzyszlosci
#LegoSPike
#SP16Gdynia

Możliwość komentowania została wyłączona.