WhatsApp Image 2023-03-30 at 09.42.52

Laboratoria Przyszłości – marzec 2023

Uczniowie podczas zajęć informatyki, dzięki wykorzystaniu okularów ClassVR zakupionych w ramach programu Laboratoria Przyszłości mogli z lotu wirtualnym balonem oglądać panoramę i zabytki różnych miast. Wirtualna wizyta w różnych miejscach daje wspaniałe wrażenia. Ponadto podczas tego miesiąca przewijały się zajęcia z projektowania długopisami 3D. Każdy wie o tym, że człowiek uczy się przez całe życie. Tej zasady trzymają się także uczniowie naszej szkoły, a wszystko to, by uczyć się w sposób bardziej efektywny (i efektowny zresztą też). Czysty zysk! Tym razem lekcje dotyczyły robotów edukacyjnych Photon, których kilka egzemplarzy znalazło się w naszej szkole w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości.
Przedstawiamy Wam wyjątkową galerię !

Możliwość komentowania została wyłączona.