274773430_732879337697134_816322975344392483_n

Memoriał Urszuli Marciniak 2022

Memoriał Urszuli Marciniak to otwarte zawody w rozwiązywaniu łamigłówek diagramowych. Celem konkursu jest popularyzacja matematyki, zadań logicznych, łamigłówek matematycznych i logicznych oraz podniesienie kultury matematycznej wśród Polaków.
Zawody składają się z dwóch etapów:

Eliminacyjnego, który odbywa się dla uczniów w szkole, a w przypadku uczestników dorosłych online
Finału Memoriału, w którym uczestniczą osoby zakwalifikowane z etapu eliminacyjnego.
Zawodnicy startują indywidualnie w jednej z czterech kategoriach.

Młodzicy (kl. 3-5 SP)
Juniorzy (kl. 6-8 SP)
Licealiści (szkoły średnie)
Dorośli (osoby dorosłe, które ukończyły szkoły ponadpodstawowe)

Osoby z najlepszymi wynikami w eliminacjach w swoich kategoriach zostają zaproszone do udziału w Finale Memoriału, podczas którego w trzech rundach zostaną wyłonieni uczestnicy Wielkiego Finału, do którego zostanie zakwalifikowanych 10 najlepszych uczestników z każdej z kategorii.

Zgłoszenia do Moniki Zając i Roksany Mazurkiewicz

Eliminacje szkolne 10.03
Zapraszamy.

Pliki do pobrania:

Możliwość komentowania została wyłączona.