memorial-1

MEMORIAŁ URSZULI MARCINIAK 2023

 

Zapraszamy uczniów klas 3-8, ich rodziców oraz nauczycieli do wzięcia udziału w kolejnej edycji Memoriału Urszuli Marciniak.

Etap szkolny Memoriału odbędzie się już 11 stycznia 2023 r.

Memoriał Urszuli Marciniak to otwarte zawody w rozwiązywaniu łamigłówek diagramowych organizowane przez Fundację Matematyków Wrocławskich, Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydawnictwo Logi. Zawody mają na celu upamiętnienie i kontynuowanie dzieła Urszuli Marciniak szerzenia i popularyzowania logicznego myślenia.

Osoby z najlepszymi wynikami w eliminacjach w swoich kategoriach zostają zaproszone do udziału w Finale Memoriału.

Udział jest nieodpłatny

Zgłoszenia przyjmują do 06 stycznia 2023 r. nauczyciele matematyki: 
Roksana Matejczuk i Leszek Panek.

Zainteresowani udziałem w Memoriale zobowiązani są dostarczyć podpisane przez rodziców/opiekunów prawnych oświadczenia o zgodzie na udział w konkursie (uczniowie) oraz przetwarzaniu danych (uczniowie i dorośli).

Załączniki:

Możliwość komentowania została wyłączona.