LOGI naklejka (10x10cm)-320x320-product_thumb

Aktualizacja!Memoriał Urszuli Marciniak

Aktualizacja 29.05.2020

Szanowni Państwo,
już w najbliższą sobotę spotykamy się na zdalnym Finale IV Memoriału Urszuli Marciniak!

Jutro tj. 29 maja z rana na stronie konkursu

zostanie umieszczona instrukcja do zadań, które pojawią się podczas sobotnich rund. Instrukcję do zadań, które będą rozwiązywane podczas Wielkiego Finału zamieścimy na stronie na około 5 minut przed rozpoczęciem konkursu. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

Proszę pamiętać, że zadań nie trzeba rozwiązywać po kolei i nie trzeba zrobić wszystkiego. Liczy się suma zebranych punktów z trzech rund, a za cały poprawny kod ABC będzie doliczany 2-pktowy bonus.

W imieniu organizatorów,
Edyta Juskowiak

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że ze względu na ciągle występujące w naszym kraju zagrożenie zarażenia koronawirusem Covid-19 oraz podjęte przez odpowiednie Ministerstwa decyzje o zawieszeniu działalności edukacyjnej w szkołach, uczelniach i innych instytucjach Organizatorzy Memoriału postanowili Finał Memoriału Urszuli Marciniak przeprowadzić zdalnie w dniach 30 oraz 31 maja br.

30 maja w godzinach 9, 10 oraz 11 odbędą się 3 etapy finału natomiast 31 maja o godz. 9 odbędzie się Wielki Finał tegorocznego Memoriału.

Proszę uprzejmie nauczycieli o przekazanie tej wiadomości wszystkim uczniom, którzy zakwalifikowali się do finału.

Wiadomość z wszystkimi technicznymi informacjami o przebiegu konkursu zostanie do Państwa przesłana w kolejnym komunikacie na początku przyszłego tygodnia.

Z wyrazami szacunku,

w imieniu Organizatorów IV Memoriału Urszuli Marciniak