baltic-sea-7434540_1920

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Odkrywam Gdynię” VI Edycja

Zapraszamy do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym Odkrywam Gdynię

Konkurs jest skierowany do uczniów klas I III oraz uczniów klas IV VIII szkół podstawowych , dzięki któremu uczniowie będą mogli uwiecznić na fotografiach najpiękniejsze zakątki Gdyni Wiosenna aura, która obecnie upiększa nasze miasto jest motywacją do robienia zdjęć pięknych gdyńskich pejzaży

Termin zgłoszenia w konkursie i składania prac upływa 17 kwietnia 2023 roku . Zgłoszenie konkursu odbywa się poprzez złożenie pracy zdjęcia do nauczyciela koordynującego konkurs p. Bożeny Kamińskiej w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 16 w Gdyni Wszystkie informacje szczegółowe znajdują się na stronie internetowej szkoły


Organizator: mgr sztuki Bożena Kamińska

Możliwość komentowania została wyłączona.