diploma-1390785_640

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z największym od dziesięcioleci globalnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie  z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było „normalne”, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość i możemy śmiało ogłosić  nasz wspólny sukces dydaktyczny.

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Wy Rodzice, jak i my nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi wspaniali Uczniowie i Wychowankowie. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.

W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii nie odbędą się tradycyjne uroczystości, związane z zakończeniem roku szkolnego. Nasi nauczyciele pożegnają się ze swoimi podopiecznymi na spotkaniach online , w wyznaczonym przez nich terminie.

W  piątek, 26 czerwca 2020 roku, uczniowie klas I, II, IV, V, VI i VII otrzymają świadectwa szkolne zgodnie z poniższym harmonogramem (szczegóły zostaną podane przez wychowawców).

Natomiast uczniów klas ósmych, trzecich i zerowych zapraszamy w piątek, 26 czerwca 2020 roku, na ostatnie spotkanie z wychowawcami, połączone z rozdaniem świadectw i dyplomów do sali gimnastycznej (wejście od strony boiska), według poniższego harmonogramu:

godz. 8.00 (czas spotkania maksymalnie 45 minut)

8c

godz. 9.00 (czas spotkania maksymalnie 45 minut)

8b

godz. 10.00 (czas spotkania maksymalnie 45 minut)

8a

godz. 11.00 (czas spotkania maksymalnie 30 minut)

3d

godz. 11.45 (czas spotkania maksymalnie 30 minut)

3c

godz. 12.30 (czas spotkania maksymalnie 30 minut)

3b

godz. 13.15 (czas spotkania maksymalnie 15 minut)

3a

godz. 13.45 (czas spotkania maksymalnie 30 minut)

0b

godz. 14.30 (czas spotkania maksymalnie 30 minut)

0a

Przypominamy, że wszystko musi się odbywać zgodnie z procedurami i wytycznymi GIS oraz MEN, które nadal obowiązują na terenie Polski we wszystkich placówkach oświatowych (maseczki, utrzymywanie odstępu między osobami).

Z uwagi na obostrzenia rodzice nie mogą uczestniczyć w spotkaniach na sali gimnastycznej, nie mogą też towarzyszyć swoim dzieciom podczas odbioru świadectw (z wyjątkiem jednego rodzica/opiekuna ucznia klas pierwszych i drugich w celu  usprawnienia wydawania świadectw).

Uczeń zobowiązany jest do posiadania długopisu, którym podpisywać będzie poświadczenie odbioru świadectwa. Poza długopisem uczeń niczego więcej nie przynosi.

 

Nieodebrane świadectwa w dniu zakończenia roku szkolnego będzie można odbierać

od poniedziałku 29 czerwca 2020 roku w sekretariacie szkoły w godzinach 8.00 – 14.00.

Możliwość komentowania została wyłączona.