DSC09442

„Zielony Zakątek” – rozstrzygnięcie

24 kwietnia 2018 roku odbyła się uroczysta gala rozdania nagród w międzyszkolnym konkursie ekologiczno-plastycznym „Zielony zakątek”. Tematem II edycji konkursu był ogródek przyszkolny. Uczestnicy wykonali piękne makiety i udowodnili, że ogród przyszkolny może być świetnym miejscem odpoczynku oraz zabawy po zajęciach lekcyjnych. W czasie gali, uczestnicy wysłuchali piosenki pt. ”Ekologiczne reggae” w wykonaniu klasy 1A pod przewodnictwem pani Moniki Seweryn oraz odebrali zasłużone nagrody. Dziękujemy za piękne prace oraz dużą frekwencję !. Zdjęcia wszystkich makiet zobaczą Państwo w galerii.

Wyniki:

I miejsce        

Klasy IV-V                 Maja Błażejczyk  SP40

Klasy VI-VII              Ewa Bradtke  SP40

 

II miejsce                  

Klasy IV-V                 Anna Grzegorczyk   SP43

                                     Julia Casta  SP16

Klasy VI-VII              nie przyznano

 

III miejsce     

Klasy IV-V                 Aleksandra Gronczewska  SP10

                                     Martyna Kaczyńska  SP43

Klasy VI-VII              nie przyznano

 

Wyróżnienia:

Wiktoria Wiśniewska  SP29

Miłosz Marczyński  SP16

Dawid Ziemann  SP16

 

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJEMY !

 

Możliwość komentowania została wyłączona.