kids-2835430_1280

Świetlica – ważne informacje

Drodzy Rodzice!

W związku z koniecznością dostosowania się do zaleceń MEN, MZ i GIS, dotyczących pandemii COVID19 oraz biorąc pod uwagę warunki lokalowe świetlicy szkolnej, prosimy o rozwagę przy podejmowaniu decyzji o zapisaniu dziecka na zajęcia świetlicowe.

Cała dokumentacja dotycząca zgłoszenia dziecka do świetlicy (karta zgłoszenia, upoważnienie do odbioru dziecka, zgoda na samodzielne wyjście dziecka ze świetlicy do domu) znajduje się na stronie internetowej szkoły. Prosimy szukać pod hasłem „w szkole” zakładka „świetlica”. Wypełnione dokumenty należy przesłać do 31.08.2020r. na adres mailowy szkoły: sekretariat@sp16.edu.gdynia.pl lub wrzucić do skrzynki, która znajduje się przy zejściu do szatni.

Możliwość komentowania została wyłączona.