diploma-1390785_640

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z największym od dziesięcioleci globalnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie  z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było „normalne”, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość i możemy śmiało ogłosić  nasz wspólny sukces dydaktyczny.

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Wy Rodzice, jak i my nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi wspaniali Uczniowie i Wychowankowie. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.

W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii nie odbędą się tradycyjne uroczystości, związane z zakończeniem roku szkolnego. Nasi nauczyciele pożegnają się ze swoimi podopiecznymi na spotkaniach online , w wyznaczonym przez nich terminie.

W  piątek, 26 czerwca 2020 roku, uczniowie klas I, II, IV, V, VI i VII otrzymają świadectwa szkolne zgodnie z poniższym harmonogramem (szczegóły zostaną podane przez wychowawców).

Natomiast uczniów klas ósmych, trzecich i zerowych zapraszamy w piątek, 26 czerwca 2020 roku, na ostatnie spotkanie z wychowawcami, połączone z rozdaniem świadectw i dyplomów do sali gimnastycznej (wejście od strony boiska), według poniższego harmonogramu:

godz. 8.00 (czas spotkania maksymalnie 45 minut)

8c

godz. 9.00 (czas spotkania maksymalnie 45 minut)

8b

godz. 10.00 (czas spotkania maksymalnie 45 minut)

8a

godz. 11.00 (czas spotkania maksymalnie 30 minut)

3d

godz. 11.45 (czas spotkania maksymalnie 30 minut)

3c

godz. 12.30 (czas spotkania maksymalnie 30 minut)

3b

godz. 13.15 (czas spotkania maksymalnie 15 minut)

3a

godz. 13.45 (czas spotkania maksymalnie 30 minut)

0b

godz. 14.30 (czas spotkania maksymalnie 30 minut)

0a

Przypominamy, że wszystko musi się odbywać zgodnie z procedurami i wytycznymi GIS oraz MEN, które nadal obowiązują na terenie Polski we wszystkich placówkach oświatowych (maseczki, utrzymywanie odstępu między osobami).

Z uwagi na obostrzenia rodzice nie mogą uczestniczyć w spotkaniach na sali gimnastycznej, nie mogą też towarzyszyć swoim dzieciom podczas odbioru świadectw (z wyjątkiem jednego rodzica/opiekuna ucznia klas pierwszych i drugich w celu  usprawnienia wydawania świadectw).

Uczeń zobowiązany jest do posiadania długopisu, którym podpisywać będzie poświadczenie odbioru świadectwa. Poza długopisem uczeń niczego więcej nie przynosi.

 

Nieodebrane świadectwa w dniu zakończenia roku szkolnego będzie można odbierać

od poniedziałku 29 czerwca 2020 roku w sekretariacie szkoły w godzinach 8.00 – 14.00.

memo

Memoriał Urszuli Marciniak 2020

28 lutego 2020 odbyły się w naszej szkole eliminacje do finałów Memoriału Urszuli Marciniak w otwarte zawodach w rozwiązywaniu łamigłówek diagramowych. W rozgrywkach logicznych wzięło udział 48 osób w tym trzech dzielnych ojców.

Do finałów, które miały się odbyć na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu zakwalifikowało się 11 osób i 3 dzielnych ojców.

Po małym przestoju finały odbyły się w weekend 30 – 31 maja w wersji online.

Wystartowali:

W kategorii BENIAMIN:

 • Kuliś Maja,
 • Portee Katarzyna – uczestniczka Wielkiego Finału

W kategorii JUNIOR:

 • Garczyński Kacper,
 • Makarski Oliwier,
 • Porte Paweł: uczestnik Wielkiego Finału

W kategorii MŁODZIK:

 • Kośnik Jerzy,
 • Krompiewska Krystyna: uczestniczka Wielkiego Finału
 • Portee Aleksandra,

W kategorii Dorośli:

 • Andrzej Kuliś,
 • Tomasz Portee – uczestnik Wielkiego Finału
 • Paweł Krompiewski – uczestnik Wielkiego Finału.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy logicznego myślenia oraz odwagi 😊


Jesteśmy z Was bardzo dumni a szczególne gratulacje należą się wspaniałym rodzicom którzy wspierając dzieci sami się zmierzyli z  zadaniami logicznymi. 😊

LOGI naklejka (10x10cm)-320x320-product_thumb

Aktualizacja!Memoriał Urszuli Marciniak

Aktualizacja 29.05.2020

Szanowni Państwo,
już w najbliższą sobotę spotykamy się na zdalnym Finale IV Memoriału Urszuli Marciniak!


Jutro tj. 29 maja z rana na stronie konkursu


https://emi.wmi.amu.edu.pl/wydarzenie/memorial-urszuli-marciniak-2020/#1590068377357-aa416988-714c


zostanie umieszczona instrukcja do zadań, które pojawią się podczas sobotnich rund. Instrukcję do zadań, które będą rozwiązywane podczas Wielkiego Finału zamieścimy na stronie na około 5 minut przed rozpoczęciem konkursu. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!


Proszę pamiętać, że zadań nie trzeba rozwiązywać po kolei i nie trzeba zrobić wszystkiego. Liczy się suma zebranych punktów z trzech rund, a za cały poprawny kod ABC będzie doliczany 2-pktowy bonus.


W imieniu organizatorów,
Edyta Juskowiak


Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że ze względu na ciągle występujące w naszym kraju zagrożenie zarażenia koronawirusem Covid-19 oraz podjęte przez odpowiednie Ministerstwa decyzje o zawieszeniu działalności edukacyjnej w szkołach, uczelniach i innych instytucjach Organizatorzy Memoriału postanowili Finał Memoriału Urszuli Marciniak przeprowadzić zdalnie w dniach 30 oraz 31 maja br.

30 maja w godzinach 9, 10 oraz 11 odbędą się 3 etapy finału natomiast 31 maja o godz. 9 odbędzie się Wielki Finał tegorocznego Memoriału.

Proszę uprzejmie nauczycieli o przekazanie tej wiadomości wszystkim uczniom, którzy zakwalifikowali się do finału.

Wiadomość z wszystkimi technicznymi informacjami o przebiegu konkursu zostanie do Państwa przesłana w kolejnym komunikacie na początku przyszłego tygodnia.

Z wyrazami szacunku,

w imieniu Organizatorów IV Memoriału Urszuli Marciniak

Edyta Juskowiak

coronavirus-4939242_640

Ważne informacje!

Od poniedziałku 25.05, zgodnie z decyzją Rady Ministrów i rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w szkole możliwa jest opieka dla uczniów klas 1-3.
Wszyscy Rodzice uczniów z klas I-III zostali o tej możliwości powiadomieni przez wychowawców. Warunkiem skorzystania z opieki było wypełnienie i dostarczenie w wyznaczonym terminie ankiety. Prosimy Rodziców o zapoznanie się z procedurą bezpiecznego pobytu w szkole w sytuacji epidemicznej oraz o zastosowanie się do jej wymogów.

W związku z możliwością prowadzenia na terenie szkoły konsultacji z nauczycielami oraz zajęć rewalidacji przesyłamy Państwu przyjęte przez nas procedury.

Załącznik z oświadczeniami można pobrać i wydrukować ze strony szkoły.