video-conference-5167472_1920

Komunikat Dyrekcji

Szanowni Państwo!

Decyzją Prezesa Rady Ministrów od poniedziałku 26 października 2020r. do 8 listopada 2020r. uczniowie klas IV-VIII przechodzą na tryb nauczania zdalnego.

Uczniowie klas 0-3 pracować będą w trybie stacjonarnym, zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć. Świetlica będzie pracowała bez zmian. Obiady będą wydawane uczniom kl.0-3.

Uczniowie klas 4-8 uczyć się będą w trybie zdalnym – lekcje odbywać się będą w aplikacji Microsoft Teams.
Obowiązywać będzie dotychczasowy plan zajęć – połączenia nawiązywane będą o stałej porze – zgodnie   z tradycyjnym planem dzwonków. Czas trwania zajęć od 30 do 45 minut.

Na stronie internetowej szkoły w zakładce – nauczanie zdalne – będzie informacja o nieobecnych nauczycielach. Hasło do zakładki otrzymają Państwo przez e-dziennik i poprzez wychowawców.

Dalsze informacje będziemy przekazywać na bieżąco.

Dyrektor SP 16

ruchdrogowy

Konkurs plastyczny „Jestem bezpiecznym uczestnikiem ruchu drogowego”

Konkurs plastyczny „Jestem bezpiecznym uczestnikiem ruchu drogowego” skierowany jest do  uczniów klas IV –VIII naszej szkoły.

Tematem pracy konkursowej jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym.  Praca plastyczna ma przedstawiać  dobre praktyki zwiększające bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Praca może też ostrzegać przed złymi zachowaniami na drodze, które zwiększają ryzyko wypadku ryzyko.

Regulamin oraz plakat:

orzeł

KONKURS PLASTYCZNY ORZEŁ BIAŁY – NASZA DUMA”„

Konkurs plastyczny „Orzeł biały – nasza duma” skierowany jest do  uczniów klas IV –VIII naszej szkoły, którzy wykonają pracę plastyczną przedstawiającą artystyczną wizję godła z orłem – patrona naszej szkoły oraz symbolu państwa polskiego.

Regulamin oraz plakat:

soup-1006694_1920

Obiady – listopad 2020

DRODZY RODZICE.

Informujemy, iż kwota do zapłaty za obiady za m-c XI 2020 r. wynosi 80,00 zł.

Płatności należy dokonać nieprzekraczalnie do 27 października 2020 r.

na konto szkoły  88 1440 1026 0000 0000 1252 9481 .

Brak wpłaty w wyznaczonym terminie spowoduje, że dziecko

nie zostanie wpuszczone na stołówkę w danym miesiącu.

Nie będzie możliwości zapłaty po terminie i wpuszczania dziecka na obiady w trakcie miesiąca.

W związku z koniecznością dostosowania się do zaleceń MEN, MZ i GIS, dotyczących pandemii COVID19 , prosimy o rozwagę przy podejmowaniu decyzji o zapisaniu dziecka na obiady.

wielki-maraton-czytelniczy-logo

Wielki Maraton Czytelniczy “W lustrze książki” dla klas VII – VIII

Test z pierwszej lektury: R. Kapuściński :”Znika czas” w: “Podróże z Herodotem”
środa 07.10.20, godz. 15.45 sala 18