308962787_1103757460514129_8839744079296028616_n

Laboratoria Przyszłości – wrzesień 2022

Laboratoria Przyszłości – największe w historii wsparcie dla wszystkich szkół podstawowych w Polsce!
Zakupione wyposażenie jest wykorzystywane podczas zajęć edukacyjnych.
Za nami pierwszy miesiąc nauki, dla części uczniów to także pierwszy miesiąc w nowej szkole – czas intensywny a zarazem stresujący. Za nami także pierwszy miesiąc pracy z nowym sprzętem, nabytym w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości, w którym Szkoła Podstawowa nr 16 im. Orła Białego bierze udział.

Już w poprzednim roku szkolnym uczniowie mieli okazję zapoznać się z częścią nowoczesnego sprzętu (drukarką 3D, długopisami 3D, robotami czy Konstrukcjami Lego), który jest wykorzystywany na bieżąco w różnych dziedzinach działalności dydaktycznej, a także w trakcie lekcji informatyki oraz na zajęciach pozalekcyjnych informatycznych. Natomiast początek roku szkolnego to prawdziwe początki pełnego użytkowania sprzętu! Sprawdźcie sami galerie!

Możliwość komentowania została wyłączona.