UCZEŃ

Uczeń:

Kalendarz Roku Szkolnego

Samorząd Uczniowski

Nasze Osiągnięcia

 

Aktualności:

Rugby TAG

Uczniowie SP16 z klas 5 i 6 zostali powołani na Mistrzostwa Wojewódzkie Rugby TAG🏈. (trener – p.L.Rekowska) Niestety z powodu wcześniej zaplanowanej wycieczki nie mogli😥 uczestniczyć w zawodach na Stadionoe Ogniwo – Sopot.  

0 komentarzy

Pierwsza Pomoc

Pogadanka z praktycznym pokazem “PIERWSZA POMOC Przedmedyczna”🏥dla dzieci uczęszczających do świetlicy oraz uczniów klas VI, przeprowadzona przez słuchaczy Wojewódzkiego Zespołu Szkół Policealnym i p. Pawła Miklaszewicza. Dziękujemy p.Karolinie Korzyckiej👩🏼‍🏫za zorganizowanie zajęć.  

0 komentarzy

3d w podróży po Europie

W zeszłym tygodniu klasa 3d (p.Ewa Nowak) wybrała się w podróż po Europie🇪🇺🌞. Uczniowie przygotowywali w grupach prezentacje o różnych krajach Europy. Poznawali ich kulturę, jezyk, zabytki oraz potrawy. Nie obyło się bez degustacji hiszpańskiej paelli🍤. Dziękujemy rodzicom za pomoc🙂  

0 komentarzy

Miedzyświetlicowe Zawody Biegowe

W piątek pod opieką Pani Karoliny Kryzel dzieci ze świetlicy wzięły udział w III Miedzyświetlicowych Zawodach Biegowych, które odbyły się w SP 31 w Gdyni. Pogoda i humor dopisały, a nasze dzieci zdobyły puchar, zajmując 3 miejsce! Serdecznie gratulujemy!  

0 komentarzy

Policyjna Foczka Uczy Zasad Bezpieczeństwa

Wczoraj nasze pierwszaki brały udział w półfinałowych zawodach w ramach programu prewencyjnego “POLICYJNA FOCZKA Uczy Zasad Bezpieczeństwa”. Reprezentanci klas pierwszych brali udział w następujących konkrecjach:  📌sportowej  📌plastycznej  📌muzycznej. Wykazali się również bardzo dużą wiedzą na temat bezpieczeństwa. Mimo, iż nie wygraliśmy, dobrze się bawiliśmy.  

0 komentarzy

Dbam o mój zasięg – domowy kodeks

Włączamy się w odpowiedzialne korzystanie z technologii. Rodzice na wywiadówce otrzymali schemat “Domowego kodeksu”. Wspólnie z dziećmi ustalą zasady korzystania z mediów. Trzymamy kciuki!👍 Projekt nadzoruje i współtworzy wraz z Fundacją “Dbam o mój zasięg” p. Anna Piątek.  

0 komentarzy

Odkrywam Gdynię – wręczenie nagród

Poniżej wspomnienie z uroczystości wręczenia nagród w konkursie FOTOGRAFICZNYM organizowanym przez SP16 pt. ”ODKRYWAM GDYNIĘ”. Gratulujemy zwycięzcom! Konkurs zorganizowały panie: L.Wit-Dzięcielska, M. Gałaj, V.Srama, K.Ryś.   

0 komentarzy

Rowerowy Maj

Podsumowanie rowerowego maja po pierwszym tygodniu. Wnioski? ROWEROWY MAJ KWITNIE! 💐🌿🌱🚲🛴  

0 komentarzy

Kolejny dzień w Experymencie

W środę klasa 6c i 7b pod opieką ambasador Centrum Nauki EXPERYMENT pani K.Roeske wybrały się na warsztaty w ramach projektu HYPATIA. Tematyką spotkania były związki zaburzające nasze zdrowie EDC tj. zw. chemiczne, które występują w domu, żywności, butelkach, zabawkach itp.    

0 komentarzy

Centrum Nauki Experyment

Piątek dedykujemy Centrum Nauki EXPERYMENT , którego ambasadorem w SP16 jest p.K.Roeske Poniżej fotorelacja kl. 1d (wych.p.E.Hebel) z warsztatów “ALE KOSMOS”. Choć Układ Słoneczny nie jest nam obcy, warsztaty “Ale kosmos” dodały nam mocy.Rakietą lecieliśmy w nieznane, gdzie poznać planety było nam dane. Na Uranie mroźno, na Marsie zbyt ciepło Ziemia jest dla nas planetą […]

0 komentarzy