Obiady

Dzwonki

Aktualności:

Brawo dla Zuzanny!

Z przyjemnością informujemy, że Zuzanna z klasy IVa (jako formacja) zdobyła III miejsce 👏🏆w modern jazzie podczas międzynarodowego❗️festiwalu tanecznego w Sofii w Bułgarii w marcu 2019. Życzymy wielu dalszych sukcesów! Jesteśmy bardzo dumni💪

0 komentarzy

Rozwiązanie konkursu “Zawód marzeń”.

Rozwiązanie konkursu z doradztwa zawodowego (organizator – p.Korzycka) “Zawód marzeń”. I miejsce -Agnieszka Lejman7B 🥇II miejsce – Patrycja Pindela 7B🥈III miejsce – Patryk Szyszkowski7A🥉Gratululujemy❗️

Gdyński Turniej Rugby TAG

KOLEJNE SUKCESY SP16!🏆W poniedziałek odbył się Gdyński Turniej Rugby TAG🏈. 📌Klasy piąte zajęły III miejsce 🥉📌Klasy szóste zajęły II miejsce 🥈 Tym samym obie drużyny zakwalifikowały się na Mistrzostwa Wojewódzkie💪Gratulujemy i dziękujemy p. Rekowskiej za opiekę trenerską.

IV Turniej Piłki Koszykowej🏀 – GML

W sobotę odbył się IV Turniej Piłki Koszykowej🏀 – GML. Dziewczyny z SP16 wygrały wszystkie mecze. Ostatecznie uplasowały się na 4 miejscu w Gdyni. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu oraz p.Rekowskiej.Dziękujemy również kibicom z SP16💪

Kolejne sukcesy

SUKCESY❗️SUKCESY❗️SUKCESY❗️📌Uczennica SP16 Oliwia Baranowska została powołana do reprezentacji Gdyni w piłce koszykowej🏀 w ktegorii U-13. Gratulujemy Oliwii oraz p.Rekowskiej💪📌Chłopcy z SP16 zdobyli III miejsce w Mistrzostwach Rejonu w piłce nożnej⚽️. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu drużyny (w szczególności p.Rekowskiej).